Дитячий табір

Підлітковий та дитячий табір UWeLand

Кожного року ми проводимо літні та зимові зміни, де забезпечуємо актівний, веселий, ціавий та корисний відпочинок для дітей та підлітків шкільного віку.

Чому табір - це так важливо?

 • фізичнмй стан, здоровий образ життя (повноцінний сон, ранкова зарядка, сбалансоване харчування, медичне супроводження, щоденні рухливі ігры, плавання, сонячні ванни, спорт, дискотеки и т.п.)
 • эмоциональне здоров`я (підбір персоналу, навчання співробітників спілкуванню з дітьми відповідно вікових особливостей, індивідуальний підхід до кожної дитини, грамотне вирішення конфліктних ситуацій и т.п.)
 •  місце, де турбота про усі сфери життя дитини відбувається одночасно, що забезпечує гармонійний розвиток особистості:
  • освіта (спортивні, освітні та творчі майстер-класи; тренінги, актуальні для дітей віком 9-16 років; квести, вікторини тощо)

  • розваги (щоденні активні ігри, цікаві шоу-програми за участю дітей, дискотеки, арт-вечірки, конкурси, ігри на цілий день, турніри, ярмарки, запрошені гості і т.п.)

 • безпечне місце. Часто на канікулах діти надані самі собі, так як батьки постійно на роботі. Ми не тільки зможемо якісно піклуватися про вашу дитину, - це час буде для нього дуже веселим, а ще й корисним.

 • місце для комфортного спілкування. У сучасному світі все рідше побачиш дітей, що грають разом на вулиці. Комп'ютери, планшети, телефони - все це стало невід'ємною частиною щоденного відпочинку не тільки дорослих, а й дітей. Саме тому питання соціалізації так актуальне в наш час. У таборі UweLand ми надаємо можливість для щоденного спілкування з однолітками. Тренінги, ігри, майстер-класи, спільні заходи - не дадуть можливості нудьгувати на канікулах і залишитися самому.

 • Відвідування табору - це відмінний спосіб знайти нових друзів, розширити свій кругозір і познайомитися з альтернативою того проводження часу, яке було у дитини раніше. Адже кожен новий досвід, будь це люди або події, збагачує внутрішній світ людини.

   

На літніх канікулах 2021 роки ми запрошуємо дітей та підлітків з 7 до 15 років відпочити, розважитися, зміцнити здоров'я, знайти нових друзів і пройти курс авторських тренінгів, націлених на розвиток особистості і само мотивацію.

Цього разу гостюємо з 1 по 14 серпня 2021 року в затишній б / в "Елат", яка розташована в Харківській області, с. Мартове.

Uweland - тренінг-табір. Що це означає? Це означає, що кожну зміну ми торкаємося одноі з актуальних проблем, з якою стикаються сучасні діти і підлітки. За допомогою ігор, дискусій, майстер-класів та спілкування намагаємося розкрити в кожній дитині особистість і розставити його життєві пріоритети.

Основний склад команди UWeLand співпрацює більше 8 років. Наші відносини базуються на довірі і взаємоповазі, повазі і щирості. Всім принципам, які наша команда застосовує в спілкуванні один з одним, ми навчаємо і дітей, намагаючись бути для них хорошим прикладом у всьому!

Наталя, 4 вересня 2016 року під час післятабірної зустрічі, відпочивала дочка Катя, 12 років

Була дві зміни. Сподобалися вожаті, дуже добре ставилися до дітей, організація заходів чудова. Запам'ятався гурток по розпису хною.

Дуже смачно годували. Подобалося купатися, з'явилося багато друзів. У батьківський день брали участь в конкурсах.

Після першої зміни приїхала додому в сльозах: "Хочу на другу." Довелося терміново домовлятися.

Фото табору Ювіленд

otzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvy