Співробітники табору

Основний склад команди UWeLand співпрацює більше 8 років. Наші відносини базуються на довірі і взаємоповазі, повазі і щирості. Всім принципам, які наша команда застосовує в спілкуванні один з одним, ми навчаємо і дітей, намагаючись бути для них хорошим прикладом у всьому!

 

 

За кілька місяців до початку змін, команда проводить підготовчі курси, де молоді люди відвідують навчальні лекції та тренінги. Там вони навчаються працювати в команді: взаємодіяти один з одним, поважаючи кожного співробітника. А завдяки практичним вправам, учасники цих курсів тренуються використовувати свій креатив і творчі здібності.

І, звичайно ж, ці заняття допомагають дізнатися, як знайти індивідуальний підхід до дитини, як розкрити унікальність кожного, а також як навчити дітей дисципліни, не завдаючи травм.

Похожие материалы

 • Підлітковий та дитячий літний табір UWeLand-2021

  На літніх канікулах 2021 роки ми запрошуємо дітей та підлітків з 7 до 15 років відпочити, розважитися, зміцнити здоров'я, знайти нових друзів і пройти курс авторських тренінгів, націлених на розвиток особистості і само мотивацію.

  Цього разу гостюємо з 1 по 14 серпня 2021 року в затишній б / в "Елат", яка розташована в Харківській області, с. Мартове.

 • Умови в підлітковому та дитячому таборі Uweland (Ювіленд)

  Uweland - тренінг-табір. Що це означає? Це означає, що кожну зміну ми торкаємося одноі з актуальних проблем, з якою стикаються сучасні діти і підлітки. За допомогою ігор, дискусій, майстер-класів та спілкування намагаємося розкрити в кожній дитині особистість і розставити його життєві пріоритети.

 • Відгуки про дитячий табір UWeLand

  Наталя, 4 вересня 2016 року під час післятабірної зустрічі, відпочивала дочка Катя, 12 років

  Була дві зміни. Сподобалися вожаті, дуже добре ставилися до дітей, організація заходів чудова. Запам'ятався гурток по розпису хною.

  Дуже смачно годували. Подобалося купатися, з'явилося багато друзів. У батьківський день брали участь в конкурсах.

  Після першої зміни приїхала додому в сльозах: "Хочу на другу." Довелося терміново домовлятися.

Школа ватажків

sotrudnikisotrudnikisotrudnikisotrudnikisotrudnikisotrudnikisotrudnikisotrudniki