Відгуки про дитячий табір UWeLand

Наталя, 4 вересня 2016 року під час післятабірної зустрічі, відпочивала дочка Катя, 12 років

Була дві зміни. Сподобалися вожаті, дуже добре ставилися до дітей, організація заходів чудова. Запам'ятався гурток по розпису хною.

Дуже смачно годували. Подобалося купатися, з'явилося багато друзів. У батьківський день брали участь в конкурсах.

Після першої зміни приїхала додому в сльозах: "Хочу на другу." Довелося терміново домовлятися.

 

 

Юрій, 4 вересня 2016 року, дочка Євгенія, 7 років

Поїхала перший раз. Після Ювіленда відразу поїхала в інший, так що є з чим порівнювати. На наступний рік, сказала, тільки в Ювіленд поїде. Особливо сподобалися вожаті Василь і Олена. Не було жорсткого режиму, м'яко ставилися. Дуже змінилася, стала самостійна. Майстерклас - догляд за собою. Добре, що багато активності, сподобалася організація в батьківський день. Дуже приємно, що організували таку зустріч.

Ольга і Юрій, 4 вересня 2016 року, син Данило, 11 років

Сподобалися розваги: ​​квести. Заразився баскетболом, вдома відразу купили м'яч. У день бізнесу був масажистом. Вожатий Андрій дуже сподобався, подружилися. Харчування дуже смачне, як домашнє. Ще запам'яталося купання.

Ірина, 4 вересня 2016 року, племінник Діма, 11 років

Шалено сподобалися розваги, вечірні ігри, похід. Багато нових друзів, хоче знову їхати взимку. Великі враження від вожатих Тані і Андрія, особливе ставлення до дітей.

Тетяна, 4 вересня 2016 року, відпочивала дочка Катя, 11 років

Сподобалася, організація, ігри, вожаті. Чи задоволені підходом до харчування.

Андрій, 4 вересня 2016 року, син Тимур, 10 років

Син сказав, що поїде ще. Нам запам'ятався батьківський день.

Олена 13 вересня 2015 року, відпочивала дочка Варвара, 9 років

Дуже сподобалося, було весело, всі - як одна велика сім'я: всі один одного знають, всі підтримують. Дочка сказала, що обов'язково поїде на наступний рік, будемо плани підлаштовувати під табір.

Особисто мені дуже сподобалася організація. Їздила в табори в дитинстві, вперше побачила такий нестандартний підхід. Діти вільні, немає жорстких рамок. Є необхідний мінімум для порядку, але діти не відчувають жорстких обмежень, відчувають себе вільними.

Сподобалося вільне спілкування з вожатими. Запам'ятався день бізнесу. Займалася в майстер-класі з хіп-хоп.

Тетяна 13 вересня 2015 року, дочка Тая, 12 років

Відпочиваємо другий рік. Довго вибирали, тоді було мало відгуків, ми ризикнули. Ані на секунду не пошкодували, що вибрали. Дитина приїжджає другий рік в дикому захваті. Цілий рік жила спогадами про табір.

Величезна подяка керівництву, всім співробітникам: лікаря, кухарям, лідерам, - за атмосферу, ставлення до дітей, турботу, за море позитиву. Діти живуть однією дружною сім'єю. Дуже сподобався похід, день бізнесу, в минулому році - день обливання. Сподобалися гуртки, річка. Лідери були як старші сестри і брати. Спасибі Лері і Серьожі, нашим лідерам. Спасибі Яніні Олександрівні і всьому керівництву за такий шалений табір.

Світлана 13 вересня 2015 року, дочка Аня, 10 років

Поїхали в табір вперше, дуже переживали. Дитина в такому захваті, так нудьгує, був там повністю щасливий. Спасибі, що влаштовуєте такі зустрічі (післятабірна зустріч проходила 13.09.2015 - примітка ред.).

Невимушена обстановка. З вожатими на відстані витягнутої руки, могли поговорити про все. Найбільше сподобалися дебати, це вчить дітей ділитися, висловлювати свою думку, дає уникнути конфліктів. Це прекрасно. Ніхто зі знайомих не їздив, спробували і не прогадали. Дуже хочемо на наступний рік, мало не збирає вже речі.

У батьківський день побачила, як у неї горять очі, навіть не хотіла з нами сидіти. Дуже запам'ятався день бізнесу, ми як раз приїхали, вона все нам показувала, потім каже: "Тихо, податкова.")

Мені запам'ятався хлопчик, який співав під гітару з оголошенням: "Подайте на прожиток." А дочка пояснила - у нього пропали гроші (табірна валюта, примітка ред.), А їсти щось треба, вхід в їдальню платний. Ніхто не сміявся, все кидали.

Протягом останнього тижня, коли похолодало, потекли шмарклі, у неї могло перейти в гайморит, хотіли забрати додому. Лікар оглянув, умовив не забирати, так як температура була нормальна. Дзвонила потім, сказала, кожен день міряли температуру, почали лікувати, обійшлося без гаймориту.

Після цього поїхали в інший табір, там плазма в кожному номері. Але через два дні дитина попросилася: "Хочу знову в Фінарібу!"

В'ячеслав 13 вересня 2015 року, дочка Уляна, 8 років

Дочка дуже задоволена вожатими (молодший загін). Сподобалось все. Окремий привіт Армену (тренер з боксу). Стала більш товариською. У наступному році збирається ще.

Лена 13 вересня 2015 року, дочка Віка, 8 років

Згадує лідерів, нічні ігри, день талантів. У таборі допомогли дитині розкритися, нічого не змушували. Сподобалося, що дозволяли пізно лягати спати.

З зауважень, можу сказати, що велика перерва між обідом і вечерею. На свіжому повітрі апетит був хороший, їсти хотілося. Планує їхати ще.

Людмила 13 вересня 2015 року, відпочивала племінниця Дарина, 11 років

Їздили втретє. Дуже все подобається: організація, особливо ставлення лідерів. Запам'ятався Майстер клас по виробам.

Борис 13 вересня 2015 року, дочка Ліза, 10 років

Дуже сподобалося, дружня сімейна обстановка. Дуже сподобалися нічні ігри.

Єлизавета Гадаркіна, 2 серпня 2015 року, ВКонтакті

Ось і все, на жаль, пройшли найкращі і незабутні два тижні в моєму житті. Спасибі табору UWeLand за відмінне проведення часу часу, спасибі загону "Нічосі", спасибі директорам табору, Сергію та Яні, спасибі моїм вожатим Валерії Сорокіної та Serj Lyakin, ви офігенні!)

Спасибі мед сестрі Віке і завгоспа Ірі, спасибі кухарям за різні ласощі, банани в шоколаді, чізкейки, полуничні желе ... Дякую моїм новим друзям Маші Стешенко, Владиславу Тюпіч. І багатьом іншим!

Спасибі спорт інструкторам Жене Бикової і Данилу Калмикова. Дякую Насті, Світі, Насті і Каті за цікаві майстер класи!) І так само, окрема подяка координатору Лері Ткаченко, без тебе зміна б була дуже нудна.

Я не забуду танці на зарядці, вечірні зібрання, Жаклін, водні пістолети, день подиву, підтримку Лери, день бізнесу, і наш "процвітаючий бізнес", капкейкі і багато іншого!) Спасибі за кращі два тижні в моєму житті!) Чекайте наступного року!

Ліза Литвин 21 липня 2015 року, з групи ВКонтакті

Дякую за цей прекрасний табір! "Респект і Уважуха", я по вас скучаю! Пам'ятаю, як ми влаштували з дівчатками дівич-вечір: робили зачіски, фарбували нігті, робили масаж!

Були класні дискотеки! Дякую вам всім за це! Окреме спасибі кухарям! Кожен день все нове! Спасибі провідним майстер класів: Юлі (мк зі співу), Насті (мк з танців), Насті (мк з малювання), Світі (мк по рукоділлю)! Дякую фотографу Каті!

Дякуємо тим, хто написав мені листа! Спасибі директору! Дякую Насті Бойовий! Дякую Андрію Нгуєн! ДЯКУЮ!

 

 

Похожие материалы

 • Підлітковий та дитячий літний табір UWeLand-2021

  На літніх канікулах 2021 роки ми запрошуємо дітей та підлітків з 7 до 15 років відпочити, розважитися, зміцнити здоров'я, знайти нових друзів і пройти курс авторських тренінгів, націлених на розвиток особистості і само мотивацію.

  Цього разу гостюємо з 1 по 14 серпня 2021 року в затишній б / в "Елат", яка розташована в Харківській області, с. Мартове.

 • Умови в підлітковому та дитячому таборі Uweland (Ювіленд)

  Uweland - тренінг-табір. Що це означає? Це означає, що кожну зміну ми торкаємося одноі з актуальних проблем, з якою стикаються сучасні діти і підлітки. За допомогою ігор, дискусій, майстер-класів та спілкування намагаємося розкрити в кожній дитині особистість і розставити його життєві пріоритети.

 • Співробітники табору

  Основний склад команди UWeLand співпрацює більше 8 років. Наші відносини базуються на довірі і взаємоповазі, повазі і щирості. Всім принципам, які наша команда застосовує в спілкуванні один з одним, ми навчаємо і дітей, намагаючись бути для них хорошим прикладом у всьому!

Другие материалы в этой категории: « Співробітники табору

Фото табору Ювіленд

otzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvyotzyvy