Фінанси родини

Оцените материал
(0 голосов)

Всі знають, що таке сімейні фінанси. Або думають, що знають. При цьому у кожного своє розуміння - і, звичайно, стовідсотково вірне.

Сімейні фінанси це

Багато хто вважає, що це - сума витрат на кожного члена родини. А для кого це просто гроші в тумбочці. Хтось думає, що сімейні фінанси - це те, чого завжди не вистачає. А для деяких - це заначка, захована від дружини.

Впевнена, у вас давно склався свій алгоритм сімейного бюджету. Пропоную відповісти тільки на одне питання. Не мені, а самі собі: "А в тому, що ви маєте, вас все влаштовує?"

Ні, я не про яхти і вілли. Чи точно знаєте, куди діваються ваші грош, чи вони живуть своїм життям? Адже це просто - або ви контролюєте свої фінанси або ж пливете за течією і де опинитеся завтра - загадка????

Дві категорії людей

Люди зазвичай діляться на дві категорії:

  • ті, кому цікавий саморозвиток (адже тему особистих фінансів не вивчають у школі), і вони прагнуть пізнавати і практикувати нове;
  • і ті, кому я хотіла б «заподіяти добро», запрошуючи на тренінг, але у них обов'язково знаходяться відмовки: говорять, що у них немає грошей, тому їм це не потрібно; інші вважають, що у них з фінансами все добре, і не бачать сенсу розбиратися далі.

Мета - створення сімейного капіталу

Я, як фінансовий експерт, кажу всім - фінансова сфера стосується кожного, тому - без варіантів – доведеться розібратися!

Сімейний бюджет - це не просто облік доходів - витрат, це грамотне управління своїми фінансами. Знаючи певні принципи і використовуючи їх у своїй родині, стає реальним спрогнозувати фінансовий результат і створити сімейний капітал для комфортного життя.

Отримати особисту консультацію або записатися на тренінг

можна, зателефонувавши за номером + 38-095-775-18-62 по буднях з 10.00 до 18.00

 

Похожие материалы