Курс семінарів/вебінарів з фінансової грамотності 'Сімейний Бюджет від А до Я'

Оцените материал
(0 голосов)

Якщо у вас фінансові проблеми, у вас буде стан стресу з цієї причини. Фінансова грамотність не з'явиться сама по собі від наявності грошей, цьому можна і потрібно вчитися. Саме для цього був створений авторський курс «Сімейний Бюджет від А до Я».

Як знайти рішення фінансових проблем

Де заробити або де позичити, щоб віддати, або як звести кінці з кінцями?, або працював - заробив - а куди гроші поділися?

Всі ці питання займають наш мозок, поки не отримаємо відповідь. І цей психоз впливає на всі сфери нашого життя без винятків, віддаляючи нас від того, що нам дорого: сім'я, друзі, робота - страждає все. А ми мучимося і найчастіше чекаємо чарівну паличку чи чарівну таблетку, або грошове дерево на крайній випадок.

Тільки вчитися не дуже хочеться - адже ми і так розумні! Це просто обставини такі, начальник такий, країна така або ... ще варіанти. А розпоряджатися грошима ми зможемо, знайдемо куди витратити - ви просто нам їх дайте!

Потрібна фінансова грамотність

Ось тут СТОП! Всім, хто впізнав себе хоч в одній фразі - час змін настав!

Зараз важливо усвідомити і прийняти правду про себе, що ніхто і ніде не вчив нас про фінансове планування, про фінансову самодисципліну, про інвестиції. Що немає потрібних знань і немає розуміння, що взагалі-то наш добробут залежить від фінансової культури, а не навпаки.

Фінансова грамотність не з'явиться сама по собі від наявності грошей, а без неї всі гроші легко втратити, незалежно від суми. Правда в тому, що рівень особистої фінансової культури можна підвищити тільки, приклавши зусилля і витративши час, щоб розібратися і створити свій Капітал.

Сімейний Бюджет від А до Я

Авторський курс «Сімейний Бюджет від А до Я» допомагає сформувати знання, достатні для успішного управління сімейними фінансами. Курс включає 5 занять з опрацюванням домашніх завдань + Бонусне заняття по темі інвестицій. Ціна максимально доступна для всіх.

На курсі розбираємо:

  • Види сімейного бюджету. Який підходить особисто Вам.
  • Що Вас мотивує вести сімейний бюджет і не кинути через місяць.
  • Як спілкуватися про фінанси з Вашим партнером без конфліктів.
  • Підведемо проміжний підсумок всього, що «нажите непосильною працею».
  • Помилки ведення Сімейного Бюджету і як їх уникнути.
  • Розумне інвестування крок за кроком.

Отримати особову консультацію або записатися на тренінг

можна, зателефонувавши за номером +38-095-775-18-62 по буднях з 10.00 до 18.00

 

Похожие материалы