Особиста фінансова консультація

Оцените материал
(0 голосов)

Особиста фінансова консультація - найдієвіший інструмент для отримання реальних змін в управлінні своїми грошима. Знаю з багаторічного досвіду.

Чому особиста фінансова консультація краще

Тому невпинно повторюю: "У фінансах немає шаблонів." Навіть знаючи принципи побудови системи створення Сімейного (Особистого) Капіталу, важливо відповісти на питання: "Скільки?" Адже фінанси люблять конкретику. І в кожному конкретному випадку це будуть різні цифри.

А може, все-таки семінар?

Соц мережі з їхньою термінологією вже давно увійшли в наше життя. Впевнена, що багато хто з вас прекрасно розуміють, що таке Охоплення і Залучення. Проведемо аналогію і подивимося, що виходить.

Візьмемо вебінари - бажаючих багато, охоплення велике, і теми цікаві, і домашні завдання є, але залучення все ж таки кульгає. Хоча, звичайно, ça dépend, як кажуть французи - це залежить від ...

Якщо ж говорити про тренінги оф-лайн - охоплення точно менше, але залучені практично всі. Питання тільки - скільки з учасників захочуть застосувати почуте, чи вистачить сил і настрою.

Коли люди звертаються за індивідуальною фінансовою консультацією

А коли людина приходить на індивідуальну консультацію, розумієш, що йому вже реально припекло), і він готовий до реальних змін! Ось тут все корисності і стануть в нагоді! І так крок за кроком тема фінансової грамотності стає доступною і зрозумілою.

Отримати особисту консультацію у Харкові або записатися на тренінг

можна, зателефонувавши за номером + 38-095-775-18-62 по буднях з 10.00 до 18.00

Похожие материалы

Другие материалы в этой категории: Фінанси родини »