Два в одному

 Так називається наш Сімейний клуб.

 Наш девіз: "Бути разом понад усе". Ми впевнені, що з найважчих ситуацій завжди є вихід!

Людина народжується в сім`ї і саме там формується як особистість.

 Родина - це найголовніше, що є у людини.

 В основному, майбутнє дитини залежить від відносин, які були в нього з батьками й того, які були відносини між татом та мамою. Для багатьох не секрет, що часто сім`ї руйнуються, відносини терплять крах, навіть якщо чоловік та жінка залишаються разом. І це стається зовсім не тому, що якась із сторін мріє про руйнування родини чи свідомо цього прагне. Часто все руйнується просто тому, що люди не знають, як виходити з конфліктів.

 Ми хочемо, щоб сім`ї Харкова не руйнувались. Щоб чоловіки та жінки любили одне одного, поважали та цінували. Щоб батьки не кидали своїх дітей. Щоб відносини між батьками та дітьми були міцними. Щоб родина була для людини схованкою, а не місцем випробування.

 Тому усі заходи нашого Сімейного клубу направлені на те, щоб допомогти людям будувати відносини, любити та допомагати одне одному.

 Наш коллектив складається із групи однодумців, які в своєму  житті пройшли крізь багато труднощів в сімейних відносинах, але знайшли вихід. Тепер маємо здорові, міцні та стабільні відносини в наших родинах. І допомагаємо іншим в рішенні їх проблем.

 Наш Сімейний  клуб "Два в одному" існує з 2006 року. За цей час ми оказали вплив більш ніж на п`ятисот сімей, і тільки п`ять з них прийняли рішення про розлучення.

 Місто Харків займає лідируюче положення в Україні по кількості розлучень, кинутих дітей, алкоголізма та наркоманії серед молоді. І наша організація допомагає людям, які хочуть мати здорові сім`ї, щасливих дітей, навчитися любити та бути коханими.

 Більше узнати про програму клубу можна тут.

Другие материалы в этой категории: Семінари-тренінги та особові консультаціі »