Програма Сімейного клубу

 Заходи нашого Сімейного клубу створені для того, щоб допомогти сім`ям будувати відношення, любити та піклуватися одне про одне.

Організація та проведення семінарів.

 На семінарах ми розповідаємо про найпоширеніші сімейні проблеми та пропонуємо шляхи їх вирішення. Наприклад: непробачення, емоційні травми, сексуальні та душевні зради, зневага.

 Ми намагаємось прямо та відкрито говорити о проблемах, називаючи речі своїми іменами. Бо важливо не завуалювати конфлікт, а вирішити його. І якщо люди згодні бути чесними перед собою та одне одним, прикладати зусилля до встановлення відносин, то сім`я обов`язково зміцниться.

 З темами семінарів можна ознайомитися тут

Фінансові тренінги та консультації

Груповий фінансовий тренінг в ігровому форматі дає можливість прокачати свої фінансові звички, побачити свої моделі прийняття рішень та шлях, як їх поліпшити. На особистій консультації допомагаємо вибудувати систему створення сімейного (особистого) капіталу з урахуванням всіх доступних фінансових інструментів.

Особові консультації.

 В залежності від того, з якою проблемою сімейна пара (або хтось із подружжя) прийшла на консультацію, ми даємо рекомендації, як поступати в їх конкретному випадку, щоб зберегти сім`ю.

Не завжди пара, що знаходиться в конфлікті (прихованому або явному), може тверезо і розсудливо поглянути на ситуацію із-за болю, нерозуміння, гніву і тому подібне. Крім того, коріння конфлікту може починатися задовго до того.

Ми не намагаємося ставити ніяких психологічних діагнозів, а пропонуємо практичні путі рішення.

Курс эмоційної реабілітації.

 Ми визначаємо, які емоційні травми перенесла людина з самого дитинства, і проводимо курси емоційного зцілення як індивідуально, так і в групах.

Пост-абортна програма

Жінка, що перенесла аборт, довгий час може страждати після переривання вагітності. Відчуття провини і сорому можуть переслідувати її довгі роки, а вона навіть може не здогадуватися про причини своїх страждань, оскільки навіть боїться поглянути в обличчя проблеми. І, природно, сім'я і стосунки терплять втрату.

Ми пропонуємо програму, в результаті якої жінки позбавляються від відчуття провини, сорому, знедоленості і спустошеності після скоєної помилки. У програмі є семінари і зустрічі в малих групах.

Допомога дітям, позбавленим батьківської опіки.

Дітям, яких залишили батьки, з різними фізичними і психічними проблемами, допомагаємо відчути турботу і любов. Ми допомагаємо їм памперсами, дитячим харчуванням, і - що найважливіше - вони отримують душевне тепло.

Допомога нарко/алко залежним сім`ям.

Сім'ї, де є п'юча людина або наркоман, в нашому суспільстві вважають неблагополучними, оскільки стосунки в таких сім'ях між чоловіком і дружиною, між батьками і дітьми зруйновані або близькі до цього.

 Ми пропонуємо сім'ям, в яких є люди, залежні від алкоголю або наркотиків, семінари, різні зустрічі, які допомагають позбавитися від залежності. І після цього допомагаємо відновити стосунки.

Створення аудіо- і відеопродукції: записи семінарів на теми, що цікавлять.

Ми хочемо зробити матеріали доступними для тих людей, які не мали можливості знаходитися на наших зустрічах із різних причин. Тому готуємо до випуску аудіо- та відео-версії. Купити диски можна, відвідавши один з наших заходів, або замовити доставку поштою.

Створення клубів для знайомства і спілкування.

Жіночий клуб збирається раз на тиждень для обговорення насущних проблем. Не завжди жінкам вдається вирватися з повсякденної метушні, щоб спокійно і відкрито поговорити про те, що хвилює. Ми намагаємося створити затишну обстановку, де жінки за чашкою чаю можуть поговорити про наболіле.

Влітку проводяться дитячий та підлітковий табори відпочинку.